دماسنج شاخص ۲۴۰ واحد بالا رفت

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۳ آبان ماه سال ۹۵، با ۲۴۰ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز کاهش یک واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۴۰ واحد رشد به پله ۷۸ هزار و ۸۰۸ واحدی صعود کرد.

در معاملات امروز تعداد ۷۸۶ هزار و ۱۱۶ سهم اوراق بهادار به ارزش سه میلیارد و ۳۷ میلیون و ۱۲۳ هزار ریال در بیش از ۷۳ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۸۴ واحد و شاخص بازار اول ۱۱۴ واحد، شاخص آزاد شناور ۴۶۱ واحد، شاخص بازار دوم ۸۴۲ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۱۵۲ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۱۲۱ واحد  رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز واسپاری ملت، ایران خودرو، سرمایه گذاری رنا، آهنگری تراکتورسازی ایران، سرمایه‌گذاری سایپا با روند مثبت و نمادهای پالایش نفت بندر عباس و زامیا با روند منفی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد یک واحدی به پله ۸۲۷ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۳۴۶ هزار و ۶۴۲  سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۱۵۸ میلیون ۳۲۳ هزار ریال در بیش از ۳۳ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، مدیریت انرژی امید تابان هور، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید با رشد و نمادهای تولید نیروی برق دماوند، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، پالایش نفت لاوان، نفت تهران با کاهش به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.