دولت یازدهم در مهار تورم موفق عمل کرد

|
0 دیدگاه

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با بیان اینکه دولت در مهار تورم موفق عمل کرده است گفت: برجام، آسایش روانی برای مردم به وجود آورد که این دستاورد را نباید فراموش کرد.

عیسی رضایی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در کرمان افزود: وقتی به شرایط ۳ سال و نیم گذشته برگردیم می بینیم که به دلیل وجود تحریم ها چه رفتاری با ما می شد.
وی گفت: در آن مقطع که تورم ۴۵ درصدی به جیب همه مردم کشور حمله ور شده بود و هر روز ارزش پول کاهش پیدا می کرد آیا همه مردم توان کسب و کار داشتند لذا امروز باید فعالیت های دولت را با آن دوره مقایسه کرد.
وی خاطرنشان کرد: درست است که شتاب آنچنانی نداریم اما مثل گذشته هجمه ای به جیب مردم نیست.
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر افزود: فکر می کنم در ۹ ماه آینده رونقی به مجموعه فعالیت های اقتصادی برخواهد گشت.
وی با اشاره به اینکه باید از تعاریف بانکی، درست استفاده کنیم اظهار کرد: یکی از تعاریف بانکی این است که از جمع آوری کثیر پول برای استفاده در پروژه های بزرگ استفاده کنیم.
رضایی در زمینه کاهش نرخ سود بانک ها گفت: کاهش نرخ سود تا جایی مناسب است ولی از جایی به بعد نوعی ورود به جیب سپرده گذاران خرد است.
وی با اشاره به اقتصاد مقاومتی افزود: اقتصاد مقاومتی، تکیه بر خود است و ما باید محصولی را تولید کنیم که قابلیت صادرات را داشته باشد.
وی با بیان اینکه در گذشته بسیاری از تجهیزات کشور از خارج تهیه می شد گفت: دستگاه های دولتی با خرید تجهیزات خود از داخل کشور می توانند نقش بسیار خوبی را در اقتصاد مقاومتی داشته باشند.
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با اشاره به اینکه این موسسه در بانک مرکزی از اعتبار خوبی برخوردار است افزود: امروز بیش از ۲۵۰ هزار نفر از پرسنل بازنشسته نیروهای مسلح، حقوق خود را از موسسه اعتباری کوثر دریافت می کنند.
همچنین امروز محمدعلی جهانشاهی به عنوان مدیر موسسه اعتباری کوثر استان کرمان معرفی و از تلاش های محمدرضا پاکاری تقدیر شد.
موسسه اعتباری کوثر سال ۱۳۹۰ اولین شعبه خود را در کشور راه اندازی کرد و امروز در استان کرمان دارای هشت شعبه است که شش شعبه در شهر کرمان و ۲ شعبه در شهرهای رفسنجان و سیرجان فعالیت می کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.