دو روز مهلت برای ثبت نام رزرو نمایشگاه الکامپ بیست و دوم

|
0 دیدگاه

شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم که از مرحله نخست پیش ثبت‌نام جاماندند، از شنبه یکم آبان ماه تا پایان وقت اداری یکشنبه دوم آبان ماه، به مدت دو روز مهلت‌دارند تا نسبت به ثبت‌نام رزرو از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com اقدام کنند.

ثبت تقاضای بیش از دو برابر ظرفیت در مرحله پیش ثبت نام بیست و دومین نمایشگاه الکامپ و ثبت رکورد بی سابقه که نشان دهنده تجربه موفق سازمان در برگزاری نمایشگاه الکامپ سال گذشته است و خبر از جلب اعتماد دوباره صنف به این رویداد بین المللی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور میدهد.
کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم ضمن قدردانی از این استقبال بی نظیر و در راستای احترام به درخواست آحاد صنف فرصت دو روزه ای را برای شرکت های علاقه مند به حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ که در موعد تعیین شده موفق به انجام پیش ثبت نام نشدند، در نظر گرفته است.
متقاضیان از شنبه یکم آبان ماه تا پایان وقت اداری روز یکشنبه دوم آبان ماه به مدت دو روز مهلت دارند تا در صورت وجود ظرفیت باقی‌مانده، جهت ثبت نام رزرو از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com اقدام کنند.
با توجه به تقاضای بیش از ظرفیت موجود، کمیته برگزاری هیچ تعهدی نسبت به متقاضیان ثبت‌نام رزرو ندارد و تنها در صورت لغو درخواست‌های پیش ثبت‌نام و وجود فضا در خصوص جانمایی این متقاضیان جدید اقدام خواهد شد.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.