راه‌اندازی خط آبکاری پلاستیک در هشتگرد با ۲۵۰ شغل

|
0 دیدگاه

یک کارآفرین از راه اندازی خط آبکاری پلاستیک در فروردین ماه ۹۶ در شهر صنعتی هشتگرد خبر داد.

ژوبین قاسمی با اعلام این خبر، اظهار داشت: این خط یکی از خطوط آبکاری خواهد بود که با دانش‌ فنی آلمان در ایران ایجاد و بهار سال آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مراحل نصب تجهیزات به پایان رسیده و بزودی شاهد شروع فعالیت آن خواهیم بود، افزود: چنانچه این خط با حداکثر ظرفیت خود فعالیت کند، ‌برای بیش از ۲۵۰ نفر نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد. البته برنامه ریزی و هدف گذاری شرکت برای تولید ۱۵ میلیون قطعه در سال است.

این تولیدکننده خاطرنشان کرد: در جذب نیروی انسانی قطعا از نیروهای بومی استفاده خواهد شد و شرایطی را پیش بینی کرده‌ایم که منطقه از منافع این واحد تولیدی بهره‌مند شود.

قاسمی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر با مذاکراتی که با کشورهای فرانسه و ترکیه صورت گرفته قرار است حدود ۳۰ درصد از تولیدات صادر شود، اظهار داشت: از ویژگی‌های این خط بزرگ آبکاری خدمات دهی به صنعت خودرو است که تاکنون در این بخش با خلاء روبرو بوده‌ است.

وی تاکیدکرد: در تأسیس این واحد صنعتی از تکنولوژی روز کشور آلمان استفاده شده که دوستدار محیط زیست است.

وی با بیان اینکه هدف گذاری شرکت برای تولید ۵۰ هزار قطعه در روز است،افزود: پیش‌بینی می‌شود طی ۶ ماه آینده به این سقف از تولید دست پیدا کنیم. این خط با سرمایه گذاری داخلی به ارزش ۸ میلیون یورو و بدون استفاده از تسهیلات بانکی ایجاد شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.