راه اندازی سایت فروش الکترونیکی کالا بین ایران و آذربایجان

|
0 دیدگاه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه‌اندازی یک سایت مشترک برای تبادل کالا میان دو کشور ایران و آذربایجان خبر داد.

محمود واعظی در دیدار با همتای آذربایجانی خود با اشاره به اینکه سفر دو روزه ای را به تهران داشته اند، اظهار کرد: مذاکرات مان پیرامون موضوعات مختلفی بود زیرا روابط میان دو کشور از رشد مطلوبی برخوردار بوده و روسای جمهور دو کشور نیز ملاقات های زیادی را با هم داشته اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مذاکرات امروزمان پیرامون مباحث پستی، تجارت الکترونیک و ماهواره بود، ابراز کرد: وزیر ارتباطات آذربایجان تصمیم دارند در این سفر از برخی شرکت های خصوصی بازدید کنند و همچنین دیداری از پارک فناوری پردیس داشته باشند.

وی همچنین به برگزاری نمایشگاه باکوتل در آذر ماه اشاره کرد و گفت: امیدواریم شرکت های ایرانی حضور فعالی در این رویداد داشته باشند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین درباره تصمیم مشترک امروز عنوان کرد: تصمیم گرفتیم سایت مشترکی بین دو کشور راه اندازی کنیم و کالاهای ایرانی و آذری را در آن به فروش برسانیم و مردم بتوانند به صورت الکترونیکی خریدهای خود را انجام دهند.

واعظی با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی و پستی، هیات آذربایجانی را همراهی می کنند، گفت: فردا به فرودگاه پیام در استان البرز می روند و بازدیدی از این مجموعه خواهند داشت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.