رشد ارزش معاملات در تالار شیشه‌ای ادامه دارد

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۱۸ مهر ماه سال ۹۵، با ۲۱۸ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز رشد ۲ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۱۸ واحد رشد به پله ۷۷ هزار و ۴۳۵ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۸۶۹ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۲۰۵ میلیون و ۷۹۳ هزار ریال در بیش از ۶۴ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۷۷ واحد و شاخص بازار اول ۲۱۸ واحد رشد، شاخص کل(هم‌وزن) ۵۴ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۴۳ واحد ، شاخص آزاد شناور ۱۷۹ واحد و شاخص بازار دوم ۹۱ واحد رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، پارس خودرو، سرامیک‌های صنتی اردکان، پالایشنفت بندر عباس با روند نزولی و نمادهای زامیاد و فولاد مبارکه اصفهان با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد ۲ واحدی به پله ۸۱۸ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۶۷  هزار و ۹۷ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۸۰۷ میلیون ۸۲۵ هزار ریال در بیش از ۲۷ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند با رشد و نمادهای مدیریت انرژی امید تابان هور، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، پالایش نفت تهران، پالایش نفت لاوان و گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی با رشد به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.