رشد ۱۶۴۱ واحدی شاخص بورس در مهرماه

|
0 دیدگاه

شاخص بورس در مهرماه امسال با رشد ۲.۱درصدی به رقم ۷۸۰۹۱ واحد رسید.

در اولین ماه پاییز امسال تعداد ۱۸ میلیارد و ۶۲۱میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۷ هزار و ۴۵۳میلیارد ریال در یک میلیون و ۴۲۳ هزار و ۵۸۷ دفعه طی ۱۸ روز معاملاتی مورد معامله قرار گرفت که نسبت به شهریورماه به ترتیب ۵، ۱۳ و ۴۲ درصد افزایش را نشان می دهد.
این درحالی است که در آخرین ماه تابستان امسال تعداد ۱۷ میلیارد و ۷۸۲میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۲هزار و ۷۹میلیارد ریال در یک میلیون و ۴هزار و ۳۵۱ دفعه طی ۲۱ روز معاملاتی دادوستد شده است.
همچنین در مهرماه امسال تعداد ۶۴ میلیون صندوق سرمایه گذاری قابل معامله به ارزش ۶۸۰ میلیارد ریال در ۹۸۲ نوبت معامله شد که در مقایسه با شهریورماه که این ارقام تعداد ۳۶ میلیون صندوق سرمایه گذاری قابل معامله به ارزش ۳۷۱ میلیارد ریال در ۸۲۱نوبت بوده به ترتیب رشد ۷۸ درصدی حجم، ۸۳ درصدی ارزش و ۲۰ درصدی نوبت معاملات صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله را به ثبت رسانده است.
بر اساس این گزارش؛ شاخص کل نیز در اولین ماه پاییز امسال با ثبت ۱۶۴۱ واحد افزایش و رشد ۲٫۱درصدی به رقم ۷۸۰۹۱ واحد رسید و شاخص بازار اول هم در این مدت با ۱۲۸۲ واحد افزایش به رقم۵۴٫۶۷۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۷۸۷ واحد افزایش به رقم ۱۷۰٫۵۸۱ واحد رسیدند که به ترتیب با ۲٫۴ و ۱٫۷ درصد افزایش مواجه شدند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.