روی خوش حافظ به معاملات تالار شیشه‌ای

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۲۸ مهر ماه سال ۹۵، با ۲۹۵ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز رشد ۶ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۹۵ واحد رشد به پله ۷۸ هزار و ۳۸۷ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۸۲۱ هزار و ۴۶۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۸۴ میلیون و ۲۴۰ هزار ریال در بیش از ۶۹ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۱۰۴ واحد و شاخص بازار اول ۲۳۰، شاخص آزاد شناور ۲۶۴ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۸۰ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۶۴ واحد ، شاخص بازار دوم ۵۰۸ واحد رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو با روند منفی و نمادهای پالایش نفت بندرعباس، فولاد مبارکه اصفهان، ایران ترانسفو با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش ۶٫۹۰ واحدی به پله ۸۳۱ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲ هزار و ۱۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۹ میلیارد و ۷۱۷ میلیون ۹۹۱ هزار ریال در بیش از ۲۸ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس پالایش نفت لاوان، پالایش نفت تهران، مدیریت انرژی امید تابان هور، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با روند صعودی و نمادهای  و و نمادهای سهامی ذوب آهن اصفهان، سرمایه توسه گوهران امید،با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.