زمان قطعی دومین عرضه اولیه امسال بورس مشخص شد

|
0 دیدگاه

عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت آسان پرداخت پرشین به عنوان دومین شرکت تازه وارد بورسی در سال جاری روز دوشنبه این هفته انجام می شود.

زمان قطعی عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت آسان پرداخت پرشین به عنوان یازدهمین شرکت تازه وارد بازار سهام و دومین شرکت تازه وارد بورسی در سال جاری مشخص شد که بر این اساس این عرضه اولیه در روز دوشنبه ۲۶ مهرماه انجام می شود.
این گزارش می افزاید: تعداد ۱۰۰ میلیون سهم “آپ” معادل ۱۰ درصد از سهام این شرکت که متعلق به اشخاص حقیقی و شرکت گسترش فناوری های نوین و صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی است جهت کشف قیمت در این روز عرضه خواهد شد.
همچنین ۱۰۰ میلیون سهم این شرکت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حالی در بازار دوم معاملات برای عموم واگذار می شود که شامل ۴۰ میلیون سهم برای کارکنان شرکت است.
گفتنی است از ابتدای سال جاری تا به امروز ۹ شرکت فرابورسی کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان ، انرژی امید تابان هور، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، آتیه داده پرداز، دامداری تلیسه نمونه، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و شیر پاستوریزه پگاه گلستان به همراه شرکت بورسی واسپاری ملت با عرضه اولیه سهام وارد بازار شده اند و شرکت آسان پرداخت پرشین یازدهمین شرکت در سالجاری است که عرضه اولیه می شود.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.