سقف نرخ بلیت هواپیما به عراق تعیین شد

|
0 دیدگاه

هماهنگی‌های لازم جهت انجام پروازهای برنامه‌ای و فوق العاده برای زائران اربعین حسینی به عراق انجام شد و قیمت بلیت سفر به عراق تعیین شد.

مرتضی دهقان، گفت: سازمان هواپیمایی کشوری در راستای برنامه ریزی برای اعزام آن دسته از زائرینی که قصد سفر به نجف و بغداد جهت شرکت در مراسم اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع) را دارند هماهنگی‌های لازم را با شرکت‌های هواپیمایی، فرودگاه‌ها و سایر دستگاههای نظارتی انجام داده است.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری افزود: علی رغم اینکه نرخ بلیت پروازهای خارجی براساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود اما به لحاظ حساسیت موضوع و حجم تقاضا‌ها در این ایام شرکت‌های هواپیمایی به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت بلیت پذیرفته‌اند تا سقف نرخی برای ایام مذکور در نظر گرفته شود و در این راستا انجمن شرکت‌های هواپیمایی داخلی هماهنگی لازم را با شرکت‌های هواپیمایی به عمل آورده و نرخ‌های پیشنهادی را ارائه داده‌اند.

وی افزود: قیمت بلیت مسیر تهران به نجف و بغداد و بالعکس یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان و از مشهد مقدس به نجف و بغداد یک میلیون و ۳۵۰هزار تومان تعیین شده است.

دهقان تصریح کرد: جلسات هماهنگی با حضور دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان حمایت از مصرف کنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی، پلیس اماکن، انجمن شرکت‌های هواپیمایی و انجمن دفا‌تر خدمات مسافرتی ایران و همچنین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور، فرودگاه امام خمینی (ره) و شرکت‌های هواپیمایی برگزار و همه دستگاه‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند تا از حداکثر توان خود برای برقراری پرواز و نظارت بر ارائه خدمات تلاش کنند.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری همچنین از متقاضیان خواست تا بلیت این مسیر‌ها را از طریق شرکت‌های هواپیمایی و یا مراکز مورد تایید آن‌ها که تعیین کرده‌اند، تهیه نمایند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.