سهام عدالت چکی می‌شود

|
0 دیدگاه

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است که بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.

پوری حسینی در جریان بازدید سفیر و گروهی از مسئولین اقتصادی کشور چک از سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: در حال حاضر بخش زیادی از اقدامات مربوط به طرح سهام عدالت در کشور انجام شده و تا زمان آزادسازی این سهام نیز فرصت زیادی باقی مانده است و بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.
وی ادامه داد: سازمان خصوصی سازی از موانع حضور سرمایه گذاران خارجی در واگذاریهای خود اطلاع دارد اما حل این مشکلات از دست و اختیار سازمان خصوصی سازی خارج است.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی اذعان داشت: با فرض این که این مشکلات در زمان کوتاهی حل شود اشتیاق داریم اطلاع رسانی خوبی از واگذاریهای دولت به سرمایه گذاران خارجی داشته باشیم.
وی با بیان این که کشور چک در سالهای دور سرمایه گذاری خوبی در صنعت ایران داشته است گفت: بر این اساس علاقه مندیم صنایع و تکنولوژیهای صنایع و بنگاههای ما بروزرسانی شود که از این موضوع استقبال می کنیم و امیدواریم در آینده شاهد تبادلات اقتصادی بیشتر میان ایران و کشور چک باشیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.