شاخص‌ها تنبل رشد می‌کنند

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۲۷ مهر ماه سال ۹۵، با ۱۴۲ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز رشد ۴ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۴۲ واحد رشد به پله ۷۷ هزار و ۸۴۹ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۸۵۷ هزار و ۹۴۹ سهم اوراق بهادار به ارزش ۲ میلیارد و ۱۱۷ میلیون و ۸۱۱ هزار ریال در بیش از ۶۶ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۵۰ واحد و شاخص بازار اول ۲، شاخص آزاد شناور ۱۹۳ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۱۹۳ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۹ واحد ، شاخص بازار دوم ۸۸۰ واحد کاهش را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو، ایران ترانسفو با روند مثبت و نمادهای پالایش نفت بندرعباس و فولاد مبارکه اصفهان با روند منفی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد تنها ۴٫۲۰ واحدی به پله ۸۲۷ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۴۹۸ هزار و ۸۲ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۷۴۳ میلیون ۶۶۰ هزار ریال در بیش از ۲۳ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، سرمایه توسه گوهران امید، پالایش نفت لاوان با رشد و نمادهای پالایش نفت تهران، مدیریت انرژی امید تابان هور با کاهش به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.