شاخص در مرز فتح قله ۷۸ هزار واحدی قرار گرفت

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۲۴ مهر ماه سال ۹۵، با ۲۳۱ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز رشد ۲ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۳۱ واحد رشد به پله ۷۷ هزار و ۸۸۶ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۲۱۴ سهم اوراق بهادار به ارزش ۶ میلیارد و ۹۹ میلیون و ۸۹۹ هزار ریال در بیش از ۷۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۸۲ واحد و شاخص بازار اول ۱۹۹ ۲۷۱، شاخص آزاد شناور ۲۵۸ واحد با رشد و شاخص کل(هم‌وزن) ۸ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۶ واحد ، شاخص بازار دوم ۱۴۳ واحد کاهش را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، پارس خودرو، فولا مبارکه اصفهان با روند صعودی و نمادهای ایران خودرو، سرامیک‌های صنعتی اردکان با روند نزولی و زامیاد بدون تغییر به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد ۲ واحدی به پله ۸۲۵ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۷۵  هزار و ۳۰۲ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۵۳۴ میلیون ۳۹۰ هزار ریال در بیش از ۲۶ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس مدیریت انرژی امید تابان هور، ، پالایش نفت تهران، پالایش نفت لاوان با رشد و نمادهای  سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با روند منفی به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.