شاخص در نیمه کانال ۷۸ هزار واحدی قرار گرفت

|
1 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۳ آبان ماه سال ۹۵، با ۱۹۸ واحد رشد همراه بود و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس نیز کاهش ۲ واحدی را تجربه کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۹۸ واحد رشد به پله ۷۸ هزار و ۵۶۸ واحدی صعود کرد.

در معاملات امروز تعداد ۷۹۴ هزار و ۶۱۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۹۹۵ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال در بیش از ۷۰ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۷۰ واحد و شاخص بازار اول ۹۸ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۸۸ واحد، شاخص بازار دوم ۶۷۴ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۵۹ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۹ واحد  رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز ایران خودرو، زامیاد، فولاد مبارکه اصفهان، ایران ترانسفو با روند نزولی، سرامیک صنعتی اردکان بدون تغییر و نمادهای پارس خودرو و پالایش نفت بندر عباس با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش ۲ واحدی به پله ۸۲۶ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۹۱ هزار و ۶۶ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۱۶۷ میلیون ۸۳۷ هزار ریال در بیش از ۳۰ هزار نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند، مدیریت انرژی امید تابان هور، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی با روند منفی، پالایش نفت لاوان بدون تغییر و پالایش نفت تهران با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: مهسا جوان

سلام چرا قسمت بورس از صفحه روزنامه حذف شده است این صفحه خیلی جذاب و پر طرفدار بود و به فروش روزنامه هم کمک می کرد من این صفحه رو روی سایت پیدا نکردم امیدوارم دوباره این صفحه اضافه بشه
با تشکر

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.