شهرستان‌های جنوب استان کرمان در قعر رتبه بندی شاخص های توسعه کشور

|
0 دیدگاه

نماینده رودبار، قلعه گنج، منوجان، فاریاب و کهنوج در مجلس گفت: در شهرستان های جنوب استان کرمان در همه زمینه های توسعه پایین ترین شاخص های کشوری را داریم.

“احمد حمزه ای” صبح امروزدر جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان اظهار کرد: استان کرمان در این دولت فرصت خیلی خوبی برای برداشتن گام های بزرگ دارد چراکه نیروهای خوبی در هر سه قوه داریم.

وی افزود: در استان نیز استاندار دیدگاه های خوبی دارد و توانسته هماهنگی و همدلی خوبی در استان به وجود آورده و روحانیت با ایشان همراه می باشند.

حمزه ای در ادامه تصریح کرد: متاسفانه در گذشته توسعه استان کرمان نامتوازن بوده و در شهرستان های جنوبی در همه زمینه های توسعه پایین ترین شاخص های کشوری را داریم.

وی بیان کرد: استاندار در این دولت تلاش کرده جنوب را مقداری به شمال استان نزدیک کند و امیدواریم مدیران اجرایی استان نیز با حسن نیت بیشتری به جنوب نگاه کنند.

نماینده مردم شهرستان های جنوب استان کرمان در مجلس گفت: کل زیرساخت ها در جنوب ضعیف هستند و هنوز در برق، جاده، مخابرات و آب واقعا مشکل داریم و تقریبا در تابستان همه مناطق ما با افت ولتاژ برق مواجه می باشند.

وی افزود: نیاز است پست ۱۳۲ کیلوولت در پل بهادرآباد ایجاد و چهار پست فوق توزیع در چهار شهرستان قلعه گنج، منوجان، فاریاب و رودبار احداث شود.

حمزه ای در پایان اظهار کرد: از حضور خوب مردم کرمان در سرشماری اینترنتی و رتبه ۱۲ استان در این حوزه تشکر می کنیم و مسوولان باید به سرشماری توجه کنند، زیرا اطلاعات و آمار زیربنای برنامه ریزی برای کشور است

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.