صدور بيش از ۶۶ هزار مجوز پرواز بين المللی از فروردين ماه امسال تاكنون

|
0 دیدگاه

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز بیش از ۶۶ هزار (لگ) پرواز بین المللی در نیمه نخست امسال خبر داد.

به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ، مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری از صدور مجوز بيش از ۶۶ هزار(لگ) پرواز بين المللی در نيمه نخست امسال خبر داد.

رضا جعفرزاده ضمن اعلام خبر فوق اظهارداشت: در حال حاضر حدود ۵۰ شركت هواپيمايی خارجی در ايران فعاليت دارند كه  بالغ بر ۱۰ شركت  هواپيمايی از جمله شركت های هواپيمايی بريتيش ايرويز، ايرفرانس، كی ال ام، لوفت هانزا و … فعاليت خود را پس از توافقنامه هسته ای در ايران آغاز كرده اند.

وی با بيان اينكه هيچ مجوز پرواز داخلی برای شركت های هواپيمايی خارجی صادر نشده است گفت: براساس آمار اراده شده از فرودگاه بين الملی امام خمينی (ره) در نيمه نخست امسال با انجام نزديك ۲۵ هزار و ۷۵۰ پرواز بين المللی و بيش از ۴ ميليون و ۲۳ هزار مسافر جا به جا شده است.

مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری در ادامه گفت: تا كنون ۶۶هزار و ۱۱۰ مجوز پرواز بين المللی برای شركت های هواپيمايی و داخلی و خارجی صادر شده كه از اين تعداد ۳۸ هزار و ۷۷۴ مجوز مربوط به شركت های هواپيمايی داخلی و ۲۷ هزار و ۳۳۶ مجوز مربوط به شركت های هواپيمايی خارجی بوده است.رضا جعفرزاده ضمن اعلام خبر فوق اظهارداشت: در حال حاضر حدود ۵۰ شرکت هواپیمایی خارجی در ایران فعالیت دارند که بالغ بر ۱۰ شرکت هواپیمایی از جمله شرکت‌های هواپیمایی بریتیش ایرویز، ایرفرانس، کی ال‌ام، لوفت هانزا و… فعالیت خود را پس از توافقنامه هسته‌ای در ایران آغاز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه هیچ مجوز پرواز داخلی برای شرکت‌های هواپیمایی خارجی صادر نشده است گفت: براساس آمار اراده شده از فرودگاه بین الملی امام خمینی (ره) در نیمه نخست امسال با انجام نزدیک ۲۵ هزار و ۷۵۰ پرواز بین المللی و بیش از ۴ میلیون و ۲۳ هزار مسافر جا به جا شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه گفت: تا کنون ۶۶هزار و ۱۱۰ مجوز پرواز بین المللی برای شرکت‌های هواپیمایی و داخلی و خارجی صادر شده که از این تعداد ۳۸ هزار و ۷۷۴ مجوز مربوط به شرکت‌های هواپیمایی داخلی و ۲۷ هزار و ۳۳۶ مجوز مربوط به شرکت‌های هواپیمایی خارجی بوده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.