علت اصلی قطعی اینترنت برخی کاربران تهرانی اعلام شد

|
1 دیدگاه

امروز برخی از کاربران تهرانی با قطعی اینترنت مواجه شدند که شرکت زیرساخت دلیل اصلی آن را اعلام کرد.

شرکت زیرساخت ضمن قبول مسئولیت قطعی، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:
ظهر امروز به دلیل اختلال بوجود آمده در سیستم انتقال شرکت ارتباطات زیرساخت، بخشی از ظرفیت انتقال مرکز مخابراتی انقلاب اسلامی به مدت ۲۵ دقیقه از مدار خارج و باعث اختلال در سرویس های مشترکین این شرکت در برخی از مناطق تهران شد .
در زمان اختلال تعدادی از شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت در دسترسی به اینترنت جهانی دچار مشکل شدند که با تلاشهای تیم فنی شرکت ارتباطات زیرساخت مشکل شناسایی و در اسرع وقت مرتفع شد.
شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای خط مشی کیفیت و مشتری مداری، ضمن پوزش جدی از مشترکین عزیز، تمام تلاش خود را برای پیشگیری از حوادث مشابه به کار می گیرد و خود را موظف به رعایت دستورالعمل ها درباره پرداخت جریمه به شرکت های سرویس گیرنده می داند.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: فربد

باسلام:
این جمله که :
شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای خط مشی کیفیت و مشتری مداری، ضمن پوزش جدی از مشترکین عزیز، تمام تلاش خود را برای پیشگیری از حوادث مشابه به کار می گیرد و خود را موظف به رعایت دستورالعمل ها درباره ((پرداخت جریمه به شرکت های سرویس گیرنده)) می داند. پس مشترکین حقیقی که از کارهاشون موندن چی میشه. جریمه اینا رو کی می خواد بده؟
بعدش شرکت زیر ساخت به جای اینکه به فکر آی اس پی ها باشه بهتره به فکر مشترکین اونا باشه.
مگه شرکتهای اینترنتی تو این مواقع به ما مشترکین جریمه پرداخت می کنن؟
جوابش اینه : خیر.
ولی شرکت ارتباطات زیرساخت به اینا جریمه قطعی اینترنت میده.
این وسط کسایی که متضرر می شن ما مشترکین بیچاره هستیم.
اون کسی که ماهانه کلی هزینه اینترنت میده به این شرکت ها وقتی که این جور اتفاق ها می افته کسی جوابگوش نیست و کل مشتری هاش پراکنده می شن و میرن. ضرر این قشر رو کی می خواد پرداخت کنه؟
شرکت های اینترنتی از زیرساخت جریمه می گیرن بابت این اتفاقا ولی خودشون هیچ جریمه ای به مشترکینشون نمی دن. تنها بابت این مورد نمی گم. مواردی بوده که پورتهای مستقر در مراکز مخابراتی که به این شرکتها تعلق داره نیز دچار قطعی و مشکل میشه که بازم ضررش گردن ما مشترکینه. خواهشا به این موضوع رسیدگی کنید. با تشکر
یک شهروند تهرانی

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.