غائبین در سرشماری چه کنند؟

|
0 دیدگاه

قائم مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن گفت: خانواده‌ها در زمان مراجعه مامورین در صورت ثبت نام اینترنتی، کد آماری خود را ارائه می دهند و در صورت عدم ثبت نام باید جوابگوی سوالات پرسیده شده باشند.

علیرضا زاهدیان در برنامه روی خط خبر در خصوص مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن گفت: مرحله دوم سرشماری با حضور نمایندگان این ستاد با مراجعه حضوری به در منازل آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: خانوار در زمان مراجعه ماموران در صورت ثبت نام اینترنتی، کد آماری خود را ارائه می دهند و در صورت عدم ثبت نام باید جوابگوی سوالات پرسیده شده باشند تا اطلاعات آماری تکمیل شود.

قائم مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن در خصوص خانواری که در زمان مراجعه در منزل حضور ندارند، گفت: در صورت حضور نداشتن افراد در زمان مراجعه، برگه ای به نام اطلاع خانوار غایب به روی در آنها نصب می شود که افراد باید با شماره نوشته شده بر روی این برگه تماس بگیرند و یا به سایت و قسمت مربوطه مراجعه کنند.

زاهدیان در پایان از همکاری شهروندان برای درج اطلاعات به صورت اینترنتی تشکر و قدردانی کرد و این اقدام را حماسه ملی دانست و گفت: امیدواریم مرحله دوم نیز با سرعت و کیفیت بالا صورت گیرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.