فروش حق‌السهم زیرساخت قطعی نیست

|
0 دیدگاه

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: هنوز وارد فاز مذاکره بر سر فروش سهام‌مان از ایرانیان‌نت نشدیم اما تمام سعی‌مان این است که میزان سهم‌مان را در این شرکت کم نکنیم.

محمد جواد آذری جهرمی درباره موضوعات مطرح شده پیرامون فروش بخشی از سهام اپراتور فیبرنوری ایران با نام تجاری “ایرانیان‌نت” به یک اپراتور خارجی و احتمال کنار کشیدن زیرساخت از سهامداری این شرکت گفت: در حال حاضر ۲۰ درصد سهام ایرانیان‌نت در اختیار شرکت ارتباطات زیرساخت است.

وی با اشاره به اینکه اپراتور چهارم وظیفه توسعه فیبر کشور را داشته اما این کار را نکرده است، اظهار کرد: اما با این حال شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یکی از سهامداران آن و برخلاف شرکای دیگر، سرمایه‌گذاری‌های لازم را در این شرکت داشته است.

معاون وزیر ارتباطات درباره دلیل عدم سرمایه‌گذاری دیگر شرکا در این شرکت گفت: آنها نگاه مناسبی به این سرمایه‌گذاری نداشتند و فکر می‌کردند بازگشت پذیر نیست.

آذری جهرمی بار دیگر با بیان اینکه برخی سهامداران ایرانیان‌نت پول آورند و برخی نیاورند، درباره میزان فروش سهام این شرکت به اپراتوری خارجی گفت: در ارتباط با فروش سهام‌مان هنوز وارد فاز مذاکره نشدیم اما تمام سعی‌مان این است که میزان سهم‌مان را در ایرانیان‌نت کم نکنیم تا رسالت کاری این شرکت محقق شود.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه در حال حاضر سهام طلایی ایرانیان‌نت را داریم، ابراز کرد: ممکن است پس از مذاکرات به این نتیجه برسیم که سهام طلایی در این شرکت نداشته باشیم اما به دنبال این هستیم تا قدرالسهم خود را از این مجموعه کم نکنیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.