“فشارهای بالا” برگزاری نمایشگاه هوایی در فرودگاه امام را لغو کرد

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه هوایی و فضایی با اشاره به موافقت کتبی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای برگزاری نمایشگاه صنایع هوایی در این فرودگاه،گفت:یک هفته مانده به زمان برگزاری نمایشگاه به دلیل “فشارهای بالا” عذر اتحادیه را خواستند.

امین سالاری با اشاره به دو سری نامه موافقت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با برگزاری هفتمین نمایشگاه صنایع هوایی فرودگاه امام اظهار کرد: اعضای اتحادیه جلسات متعددی را با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام برگزار کرد و آنها کتبا با برگزار نمایشگاه در فرودگاه امام موافقت کردند. این در حالی بود که به دلیل فشارهایی که از بالا وارد شد به ما اعلام کردند نمایشگاه را اردیبهشت ماه برگزار کنید.

وی تصریح کرد: اتحادیه موافقت خود را با این پیشنهاد اعلام کرد و گفتیم هر سال در این تاریخ نمایشگاه را برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد:‌این در حالی بود که بعدازظهر سه شنبه هفته مسئولان شهر فرودگاهی به ما گفتند که محل در نظر گرفته شده برای برگزاری نمایشگاه هوایی را به اتحادیه نمی‌دهند و “بروید جای دیگری نمایشگاه را برگزار کنید.”

رئیس اتحادیه هوایی و فضایی ایران با یادآوری این‌که از بهمن سال گذشته در خصوص برگزاری نمایشگاه صنایع هوایی با شهر فرودگاهی امام خمینی وارد مذاکره شدیم، گفت: اردیبهشت ماه امسال موافقت‌نامه اولیه را دریافت کردیم ضمن آن‌که از ستاد کل نیروهای مسلح نیز مجوز برگزاری ایر شو را اخذ کرده بودیم.

سالاری افزود: در جلسه ای که با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری داشتیم، وی با اشاره به این‌که فرودگاه امام خمینی (ره) قطب فعالیت‌های هوایی کشور است،گفته بود، نمایشگاه صنایع هوایی در این فرودگاه برگزار شود.

وی یادآور شد:‌ متاسفانه به دلیل فشارهایی که از بالا وارد شد، اجازه برگزاری نمایشگاه هفتم صنایع هوایی را در فرودگاه امام ندادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.