قدم‌های لاک‌پشتی شاخص برای فتح قله ۷۸ هزار واحدی

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار در ۱۰ شهریور ماه با ۱۷۸ واحد رشد به ارتفاع ۷۷ هزار و ۴۷۸ واحدی رسید و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس ۶ واحد رشد کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۷۸ واحد رشد به ارتفاع ۷۷ هزار و ۴۷۸ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۷۴ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۹۲ میلیون و ۸۵۸ هزار ریال در بیش از هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۶۳ واحد، شاخص آزاد شناور ۳۱۶ واحد و شاخص بازار اول ۱۵۱ واحد رشد و شاخص بازار دوم ۱۲۹ واحد،شاخص کل(هم‌وزن) ۴ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۳ واحد کاهش را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو، واسپاری ملت، پالایش نفت بندر عباس با روند صعودی و نماد سایپا دیزل روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد ۶ واحدی به پله ۸۲۳ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۹۲  هزار و ۴۳۳ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۳۹ میلیون و ۹۵۵ هزار ریال در بیش از ۲۲ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرابورس مدیریت انرژی امید تابان هور، پالایش نفت تهران، سهامی ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت لاوان، ریل پرداز سیر، شرکت مواد ویژه لیا با روند مثبت و سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید بدون تغییر به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.