قیمت دلار و سکه بهار آزادی در بازار آزاد تهران افزایش یافت

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۴۸ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۸۶۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با پنج هزار ریال افزایش، ۱۰ میلیون و ۹۲۳ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۴ ریال افزایش نسبت به روز گذشته (سه شنبه ۲۶ مهرماه) به ۳۹ هزار و ۸۶۹ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۵۵۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت، ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۵۴۰ هزار ریال مورد دادوستد قرار گرفت.
برپایه معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه ربع سکه و هر قطعه سکه گرمی نیز بدون تغییر قیمت، به ترتیب دو میلیون و ۹۱۰ هزار ریال و یک میلیون و ۸۴۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار با ۶۹۰ ریال افزایش، یک میلیون و ۱۰۰ هزار و ۵۸۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با افزایش یک دلار و ۴۰ سنتی نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۲۶۴ دلار و ۲۰ سنت قیمت گذاری شد.
اتحادیه مزبور برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۹۱۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۷۹۰ ریال اعلام کرد .

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.