قیمت دلار و سکه در بازار آزاد تهران افزایش یافت

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۷۱ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز، ۳۶ هزار و چهار ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۳۴ هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۲۶ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۱۳ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز (سه شنبه چهارم آبان) به ۳۹ هزار و ۵۳۱ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۱۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۳۸۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۵۰ هزار ریال افزایش قیمت، ۱۱ میلیون ریال و هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۱۰ هزار ریال داد و ستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه و سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز به ترتیب دو میلیون و ۹۶۰ هزار ریال و یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال فروخته شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۸۸۰ ریال داد و ستد و هر اونس طلا نیز با چهار دلار و ۵۰ سنت افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۲۷۴ دلار و ۶۰ سنت قیمت گذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۱۰۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۵۹۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.