قیمت سکه و طلا تا دو روز دیگر تغییر محسوسی نخواهد داشت

|
0 دیدگاه

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت سکه و طلا در بازار تا روز دوشنبه آینده (۱۹ مهرماه) و بازشدن بازارهای جهانی تغییر محسوسی را تجربه نخواهد کرد.

«محمد کشتی آرای» ظهر امروز (شنبه)  افزود: قیمت طلا و سکه در بازار با توجه به پایین آمدن قیمت جهانی اونس طلا تا چند روز آینده بطور تقریبی ثابت خواهد ماند و دست کم تا دوشنبه آینده (۱۹ مهر) تغییر محسوسی را تجربه نخواهد کرد.
به گفته وی، امروز نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش ۵۱ دلاری را در همسنجی با شنبه هفته گذشته نشان می دهد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نزدیک به یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال مبادله می شود که دلیل اصلی آنها افزایش قیمت ارز (دلار) است.
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: افزایش نرخ دلار، ناشی از مثبت شدن شاخص های اقتصادی آمریکا، افزایش ارزش سهام در این کشور و عرضه بیش از حد طلا توسط معامله گران به بازارهای جهانی بود.
بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا ظهر امروز، هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۳۴ هزار ریال، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۸۱۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه پنج میلیون و ۴۶۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز دو میلیون و ۸۷۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۹۹ هزار و ۴۳۰ ریال داد و ستد شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.