قیمت گوشت هفته آینده ارزان می‌شود

|
0 دیدگاه

ملکی با اشاره به کاهش تقاضا برای خرید دام زنده نسبت به هفته گذشته گفت: قیمت هر کیلو گوشت در هفته آینده یک هزار تومان ارزان خواهد شد.

علی اصغرملکی در خصوص قیمت گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت گوسفندی با توجه به ایام محرم در هفته گذشته با افزایش روبرو بوده و به علت افزایش تقاضا برای خرید دام زنده شاهد افزایش قیمت ۱۰۰۰ تومانی آن بوده‌ایم که تا ۱۵ هزار تومان به فروش می‌رسید.

وی در ادامه افزود: قیمت دام زنده به علت کاهش تقاضا از ۱۵ هزار تومان به ۱۴ تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده که این امر موجب می‌شود تا قیمت گوشت قرمز در هفته آینده یک هزار تومان ارزان شود.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تصریح کرد: قیمت هر کیلو شقه گوسفندی در هفته گذشته بین ۳۷ تا ۳۸ هزار تومان بوده است که با وجود کاهش تقاضا نسبت به هفته گذشته برای این محصول و ارزان شدن دام زنده پیش‌بینی می‌شود قیمت گوشت گوسفندی از هفته آینده یک هزار تومانی کاهش یابد.

ملکی با اشاره به ادامه واردت گوشت از کشورهای آسیای میانه گفت: واردات گوشت از کشورهای آسیای میانه همچنان ادامه دارد و این امر نیز یکی از علت‌های کاهش قیمت گوشت و دام داخلی به حساب می‌آید و قیمت هر کیلو گوشت وارداتی برای واحدهای صنفی ۲۵ تا ۲۶ هزار تومان و برای خریداران جزئی کیلویی ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان خواهد بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.