مصرف گاز بخش خانگی کشور امروز به ٢٩٠ میلیون مترمکعب می‌رسد

|
0 دیدگاه

مصرف گاز بخش خانگی کشور امروز (چهارشنبه، پنجم آبان ماه) به مرز ٢٩٠ میلیون مترمکعب می‌رسد.

مهدی جمشیدی دانا، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، اظهار کرد: هم اکنون گازرسانی به تمام بخش های مصرف کشور به طور پایدار انجام می شود.

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران افزود: با ورود موج جدید سرما در نیمه شمالی و شمال غربی کشور شاهد افزایش مصرف گاز در بخش خانگی بوده ایم.

وی عنوان کرد: مصرف گاز کشور اوایل هفته جاری نسبت به مدت مشابه هفته پیش از آن نیز با ١٠٠ میلیون مترمکعب افزایش به ٢٦٠ میلیون مترمکعب رسید.

برپایه گزارش سازمان هواشناسی، امروز و فردا (٥ و ٦ آبان ماه) در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، ارتفاعات استان های گیلان و مازندران شاهد بارش برف خواهیم بود.

شرکت ملی گاز ایران با توجه به افزایش تولید گاز، اجرای تعمیرات اساسی واحدهای پالایشی، خطوط و تاسیسات انتقال و توزیع گاز و ذخیره سازی مناسب این سوخت پاک در مخازن شوریجه و سراجه، آمادگی کامل را برای تامین سوخت مورد نیاز بخش های مختلف دارد، اما مصرف بهینه گاز در بخش خانگی، امکان افزایش تحویل به دیگر بخش های مصرف از جمله نیروگاه ها و صنایع را در فصل زمستان فراهم می کند.

با سرد سردن دمای هوا و نصب وسایل گرمایشی، مشترکان بخش های مختلف مصرف در زمان نصب و برای عبور بدون حادثه از فصل سرما، نکات ایمنی را رعایت کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.