مصوبات نرسد، از آزادسازی سهام عدالت خبری نیست

|
0 دیدگاه

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: اگر مصوبات مورد نیاز برای آزادسازی سهام عدالت به موقع دست ما را نگیرد، مسئولیتی را در این زمینه بر عهده نخواهم گرفت، چرا که عصای دست ما این مصوبات هستند.

پوری حسینی در گفتگو با شبکه خبر در خصوص آزادسازی سهام عدالت گفت: بر اساس قانون سال ۹۴، سال پایانی سهام عدالت بود که بر این اساس امسال مشغول این موضوع هستیم که صورتحساب بیش از ۴۰ میلیون مشمولی را که برای این سهام ثبت نام کرده اند آماده کنیم.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: البته این کار به مصوباتی نیاز دارد که پیش نویس آنها تهیه و تقدیم شده است که امیدواریم به موقع این مصوبات دست ما را بگیرد.
وی با اشاره به این که تهیه و نهایی شدن بخشی از این مصوبات بر عهده نمایندگان مجلس است ادامه داد: اگر مصوبات مورد نیاز برای آزادسازی سهام عدالت به موقع دست ما را نگیرد، مسئولیتی را در این زمینه بر عهده نخواهم گرفت، چرا که عصای دست ما این مصوبات هستند و اگر این مصوبات را بگیریم تا پایان سال کار آزادسازی سهام عدالت را انجام می دهیم و حساب مشمولین سهام عدالت را تقدیمشان کنیم تا بر اساس آن اوایل سال ۹۶ آزادسازی انجام شده و سهام عدالت برای مشمولین ملموس تر شود و از سود و برکات آن بهره مند شوند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.