معرفی اکوسیستم پرداخت اتیک در تراکنش

|
0 دیدگاه

اتیک با همراهی شرکت‌ ارونتک، مرکز نوآوری فناپ و شرکت تایوانی کسلز به عنوان حامی طلایی در دومین نمایشگاه تراکنش حضور می‌یابد و جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارهای خود در حوزه پرداخت الکترونیکی را معرفی می‌کند.

نمایشگاه تراکنش ایران (Iran Transaction Exhibition)، یکی از نمایشگاه های تخصصی صنعت مالی و بانکی است که  از ۱۱ تا ۱۳ آبان‌ماه  در بوستان گفتگو برگزار می شود. تراکنش امسال علاوه بر حضور  فعالان صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک داخلی،  با حضور تعدادی از شرکت های خارجی رنگ و بویی بین المللی هم به خود گرفته است.

اتیک با به نمایش گذاشتن راهکارها و محصولاتش در حوزه پرداخت خرد نظیر راهکار جامع مدیریت پرداخت خرد (پیوند)، راهکار هوشمند مدیریت حمل و نقل عمومی، راهکار جامع کارت هوشمند سازمانی و سامانه مدیریت فروش و باشگاه داری توچال به تراکنش می رود. همچنین ارونتک در اولین حضور نمایشگاهیش قصد دارد توضیحاتی را درباره مراحل تولید خود به مشتریانش ارائه دهد.

در کنار این دو شرکت، مرکز نوآوری فناپ هم با دو محصول ” فاندوران” و “وین وین” فضایی از غرفه را به خود اختصاص داده است. فاندوران یک بستر تامین مالی جمعی است که از ایده ها و پروژه های خلاقانه حمایت می کند و وین وین نیز اپلیکیشنی برای پرداخت موبایلی است که به منظور ایجاد و گسترش اکوسیستم پرداخت موبایل در کشور طراحی شده است.

از نکات مهم این رویداد می‌توان به برگزاری سمینارها و سخنرانی هایی با موضوعاتی همچون اعتبار سنجی ، امنیت ، core banking، کارت و پرداخت اشاره کرد. پنل برررسی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در صنایع مالی و بانکی با مدیریت شهاب جوانمردی؛ مدیرعامل فناپ روز اول در محل برگزاری نمایشگاه برگزار می شود.

حسین اسلامی؛ قائم مقام مدیرعامل فناپ و محمد نژادصداقت؛ مدیرعامل اتیک روز سوم نمایشگاه در سمینار کارت و پرداخت به سخنرانی خواهند پرداخت. همچنین برگزاری کارگاه تجاری پرداخت خرد، زیرساخت ها و ابزارها و سه کارگاه ارائه محصول در روز پایانی نمایشگاه از دیگر برنامه های اتیک در تراکنش است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.