مهم‌ترین مسابقات کشوری تکواندو امسال با پشتیبانی شرکت ال‌جی برگزار شد

|
0 دیدگاه

سي و هشتمين دوره مسابقات قهرماني كشور جوانان و بزرگسالان مردان با عنوان «جام سفير کره جنوبي» با اسپانسری شرکت ال‌جی و به ميزباني هيات تكواندوي خراسان رضوي در مشهد آغاز شد. مسابقات جام سفیر که در چهار روز متوالی ادامه خواهد داشت امروز شاهد مسابقات آقایان و در دو روز آینده میزبان مسابقات خانم‌ها خواهد بود.

این مسابقات که مهم‌ترین دوره مسابقات کشوری تکواندو در سال محسوب می‌شود بخاطر حمایت سفارت کره «جام سفیر» نام گرفته است و به مدت دو روز و با حضور ۲۲۹ تكواندوكار و در قالب ۳۳ تيم از ۳۱ استان آذربايجان‌شرقي، آذربايجان‌غربي، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختياري، خراسان جنوبي، خراسان رضوي، خراسان شمالي، خوزستان، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، كردستان، كرمان، كرمانشاه، كهكيلويه و بوير احمد، كيش، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي، همدان و يزد به ميزباني هيات تكواندوي استان خراسان رضوي و در مجموعه ورزشي «شهيد بهشتي» مشهد برگزار خواهد شد.

مسابقات جام سفیر در سه سال گذشته نیز با پشتیبانی و اسپانسری شرکت ال‌جی برگزار شده و امسال هم این شرکت کره‌ای علاوه بر قبول اسپانسری تمامی جوایز این دوره را نیز تامین خواهد کرد. امسال ال‌جی به نفرات اول خانم‌ها و آقایان پرچم‌دار خود یعنی گوشی هوشمند G5 را اهدا خواهد کرد. همچنین به فنی‌ترین شرکت کننده خانم و آقا نیز یک تلویزیون فوق پیشرفته OLED اهدا خواهد شد. علاوه بر این جوایز، ال‌جی برای شرکت‌کننده‌های دوم تا سوم و تماشاچیان نیز هدایایی در نظر گرفته است. نفرات دوم و سوم یک گوشی موبایل دریافت خواهند کرد و به ۲۰ نفر از تماشاچیان نیز به قید قرعه ۲۰ عدد هدست نک بک ال‌جی اهدا خواهد شد.

افتتاحیه این مسابقات امروز با شروع مسابقات آقایان برگزار می‌شود. گفتني است که سفیر کره جنوبی و رئیس فدراسیون تکواندو نیز در این مراسم حضور خواهند داشت و شرکت ال‌جی نیز با اهدای بیش از ۱۰۰ جایزه مختلف اختتامیه را برگزار خواهد کرد. همچنین از مدال آوران اين رقابت‌ها براي حضور در مسابقات انتخابي ورود به اردوي تيم‌ملي جوانان و بزرگسالان دعوت خواهد شد.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.