میوه در بازار ارزان شد

|
0 دیدگاه

رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش قیمت ۶ نوع میوه و صیفی‌جات در بازار خبر داد.

سیدحسین مهاجران آخرین تحولات بازار میوه و سبزی را مورد اشاره قرار داد و اظهارداشت:  قیمت گوجه فرنگی نسبت به هفته گذشته بین ۷۰ تا ۸۰ درصد کاهش یافته و درحال حاضر قیمت نوع باکیفیت این محصول بین ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است.

وی همچنین از کاهش حدود ۲۰ درصدی قیمت انارهای با کیفیت متوسط خبر داد و گفت: قیمت انار باکیفیت متوسط بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است ضمن اینکه نرخ انار باکیفیت نیز با حدود ۵ تا ۶ درصد کاهش نسبت به هفته قبل به ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به اینکه قیمت انواع سیب درختی درجه دو نیز کاهشی جزیی داشته است، افزود: قیمت این نوع سیب بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان و همچنین نرخ سیب قرمز با کیفیت ۳۰۰۰ تومان و سیب سفید ۳۵۰۰ تومان است.

مهاجران قیمت هرکیلوگرم سیب زمینی را بین ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان و پیاز قرمز و سفید را بین ۶۵۰ تا ۱۰۰۰ تومان عنوان و اضافه کرد: نرخ انگور بی‌دانه با کیفیت متوسط حدود ۵۰ درصد ارزان شده  و درحال حاضر بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان است.

به گفته وی قیمت هرکیلوگرم موز بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، گریپ فروت توسرخ بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، لیموشیرین بین ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، سبزی جور(پلو، کوکو، آش و قورمه) بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان و سبزی خوردن بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است.

مهاجران با اشاره به اینکه قیمت نارنگی هم حدود ۱۰ درصد ارزان شده است، افزود: نرخ این محصول درحال حاضر بین ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان است ضمن اینکه قیمت پرتقال کوهستان نیز از ۵۰۰۰ تومان به ۴۵۰۰ تومان کاهش یافته و نرخ نوع رسمی این میوه از ۳۰۰۰ تومان به ۲۰۰۰ تومان رسیده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.