نرخ دلار و سکه بهار آزادی در بازار آزاد تهران افزایش یافت

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با پنج ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته، ۳۵ هزار و ۸۴۸ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۷هزار ریال افزایش، ۱۰ میلیون و ۹۵۵ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با یک ریال کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه ۲۹ مهرماه) به ۳۹ هزار و ۷۳۶ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۷۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۴۴۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه و ربع سکه هر یک با ۱۰ هزاری ریال کاهش قیمت به ترتیب پنج میلیون و ۵۳۰ هزار ریال و دو میلیون و ۹۰۰ هزار ریال دادوستد شد.
برپایه معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به روز پنجشنبه هفته گذشته، یک میلیون و ۸۴۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۹۹ هزار و ۷۷۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با کاهش سه دلار و ۴۰ سنت نسبت به پنجشنبه ۲۹ مهر، یک هزار و ۲۶۶ دلار و ۷۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۹۴۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۴۵۰ ریال اعلام کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.