نمایشگاه گیم کانکشن ۲۰۱۶ فرانسه با حضور سه شرکت ایرانی آغاز شد

|
0 دیدگاه

نمایشگاه گیم کانکشن ۲۰۱۶ فرانسه در حالی امروز آغاز به کار می‌کند که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای سه شرکت بازی‌ساز ایرانی نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

در راستای حمایت از حضور بازی‌سازان در مجامع معتبر بین‌المللی مدتی پیش فراخوان حضور شرکت‌های بازی‌ساز در این نمایشگاه منتشر شد تا شرکت‌ها طرح‌ها و برنامه‌های خود را جهت حضور در این نمایشگاه ارسال کنند.

انتخاب این سه شرکت پس از بررسی برنامههای حضور ارسال شده توسط شرکت‌ها طی فراخوان عمومی در شورایی متشکل از کارشناسان بنیاد، نمایندگان صنف بازی‌سازان و کارشناسان مدعو صورت پذیرفت. معیار انتخاب شرکت‌ها پتانسیل و کیفیت محصولات و خدمات، برنامه و اهداف حضور در این رویداد بین‌المللی بوده است.

در نهایت پس از بررسی برنامه‌ها و درخواست‌های ارسالی، سه شرکت آناشید، آوا گیمز و استودیو مدریک با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه گیم کانکشن ۲۰۱۶ فرانسه حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است گیم کانکشن یک رویداد بین المللی تجاری است که سالانه بیش از ۲۷۰۰ بازی‌ساز، ناشر، توزیع‌کننده و ارائه دهنده سرویس از بیش از ۵۵ کشور طی آن گردهم میآیند تا برای توسعه کسب و کار با یک‌دیگر گفت‌وگو کنند.

این رویداد از امروز چهارشنبه مورخ ۵ آبان به مدت دو روز در شهر پاریس برگزار می‌شود.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.