هر سهم “بکهنوج” ۹۳۰ تومان کشف قیمت شد

|
0 دیدگاه

در جریان عرضه اولیه تعداد ۳۱ میلیون سهم شرکت تولید برق ماه تاب کهنوج در روزجاری، هر سهم این شرکت ۹۳۰۰ ریال در بازار دوم فرابورس ایران کشف قیمت شد.

تعداد ۳۱میلیون و ۶۵۰ هزار سهم شرکت تولید برق ماه تاب کهنوج با نماد معاملاتی “بکهنوج” امروز در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه و هر سهم این شرکت ۹۳۰۰ ریال کشف قیمت شد.
بر اساس این گزارش؛ در این عرضه اولیه ۱۵میلیون و ۸۲۵ هزار سهم به فرایند کشف قیمت و ۱۵میلیون و ۸۲۵ هزار سهم نیز به معامله گران برخط(آنلاین) اختصاص و محدودیت خرید هر کارگزاری به همراه تمامی شعب نیز ۸۹ هزار سهم درنظر گرفته شد.
این گزارش می افزاید؛ شرکت تولید برق ماهتاب کهنوج از ۱۲ اردیبشهت سال جاری با نماد ” بکهنوج” و سرمایه ۶۳٫۳ میلیارد تومانی و به عنوان هفتادمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شده و سهامدار عمده و ۸۶ درصدی آن آرین ماه تاب گستر است.
گفتنی است؛ عرضه اولیه بیش از ۳۱میلیون سهم شرکت شیر پگاه گلستان در حالی امروز به عنوان دهمین شرکت جدید سال در بازار دوم معاملات فرابورس انجام شد که از ابتدای سال جاری تا به امروز شرکتهای کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان، انرژی امید تابان هور، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، آتیه داده پرداز، دامداری تلیسه نمونه، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و شیر پاستوریزه پگاه گلستان به همراه شرکت بورسی واسپاری ملت با عرضه اولیه سهام وارد بازار شده اند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.