هر شرکتی خودروی آمریکایی بیاورد برخورد می کنیم

|
2 دیدگاه

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو،با اشاره به انتشار خبری در هفته ی اخیر مبنی بر واردات خودروهای تولید آمریکا به کشور گفت: واردات خودروهایی آمریکایی خط قرمز ما بوده و ممنوع است.

میثم رضایی با اشاره به انتشار خبری در هفته ی اخیر مبنی بر واردات خودروهای تولید آمریکا به کشور گفت: این خبر صحت ندارد و بر اساس بخشنامه ای که از سوی وزیر صنعت ابلاغ شده ،وادات خودروهای آمریکایی حتی در برندهایی که اعمال مالکیت آنها خودروهای کره ای و ژاپنی است و در آمریکا تولید می شود،ممنوع است.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با بیان اینکه انتشار این اخبار برای مشوش کردن بازار انجام می شود، افزود: آمریکا برای ما خط قرمز بوده و خواهد بود و اگر برای ما محرز شود که شرکتی به واردات خودروهای تولید آمریکا حتی از طریق کمپانی های کره ای و ژاپنی اقدام کند،از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد و موضوع به مقامات قضایی اطلاع داده می شود.

رضایی ادامه داد: ورود خودروهای آمریکایی مغایر با مقررات قانونی کشور است و این شایعات تا زمان تعیین تکلیف وزارت صنعت صحت ندارد.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با تاکید براینکه  همه ما سربازان رهبری معظم انقلاب بوده و از فرامین معظم له تبعیت می کنیم، تصریح کرد: ورود هر نوع کالایی که در کشور آمریکا تولید می شود،برای ما خط قرمز بوده و واردات آن ممنوع است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: مهدی

اونوقت ورود ماشینهای چینی کاملا ازاد است وخودروسازهای ما هم چینی فروش هستند

توسط: کاوه تهرانی مقدم

وقتی رئیس انجمن این آقا با این شمایل و سن و سال باشه ، باقی کار معلومه !! ایران چقدر بدبخت شده که عده ای با تمام توان برای نابودی سرمایه های آن و جلوگیری از استفاده مردم از امکانات خوب تلاش میکنند و وقتی گزافه گویی میکنند میخندند . آن نماند و اینچنین نیز نخواهد ماند .

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.