وصل آب این محله تا ساعاتی دیگر

|
0 دیدگاه

مدیر بهره برداری ناحیه بهارستان آب و فاضلاب تهران گفت: صبح امروز در چهارراه مولوی لوله آب به دلیلی فرسودگی شکسته شد، که عملیات تعمیر انجام و تا ساعاتی دیگر آب منطقه وصل خواهد شد.حسن طارمیدر خصوص شکستگی لوله آب منطقه مولوی و قطع آب این منطقه گفت: ساعت ۸ صبح امروز خبر از نشت آب در این منطقه به سازمان آب و فاضلاب رسید که با حضور مسئولان و کارشناسان مربوطه دست به تعمیر برده شد و تاساعاتی دیگر کار به اتمام خواهد رسید و آب این منطقه وصل می شود.

وی در ادامه به علت شکستگی این لوله اشاره و بیان کرد: وجود قنات‌ها  و چاه‌های متعدد، اجرای پروژه‌های عمرانی در بستر لوله و حجم ترافیک بالا در این منطقه باعث شکستگی لوله شده است.

مدیر بهره برداری ناحیه بهارستان آب و فاضلاب تهران تصریح کرد: علی رغم خبر برخی از رسانه ها مبنی بر فرونشست زمین در این منطقه، فرونشستی در کار نبوده و تنها آسفالت در این منطقه جمع شده که شرکت آب و فاضلاب برای دسترسی به محل آسیب دیده لوله، حفاری صورت داده است.

طارمی در انتها گفت: هم اکنون عبور و مرور در این خیابان به صورت روان است و تنها یکی از لاین‌ها به دلیل عملیات عمرانی بسته شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.