پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور با حضور ۱۲۰ شرکت خارجی

|
0 دیدگاه

نمایشگاه تخصصی دام و طیور در حالی در تهران برگزار می‌شود که به واسطه اتفاقات مثبت بعد از برجام، شرکت‌های خارجی بسیاری برای حضور در ایران به تکاپو افتاده‌اند.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فرآورده‌های لبنی و صنایع وابسته، از فردا ششم تا نهم آبان‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که به‌مدت چهار روز پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود، به‌منظور ارتقای دانش تولیدکنندگان، آشنایی شرکت‌کنندگان با به‌روزترین دستاوردهای صنعتی و علمی بخش، کارآفرینی و افزایش تعامل شرکت‌های ایرانی و خارجی، فضای مناسبی را برای دست‌اندکاران و علاقه‌مندان دام و طیور فراهم کرده است.

حضور ۳۶۰ شرکت داخلی و ۱۲۰ شرکت خارجی از کشورهایی نظیر دانمارک، هلند، آلمان، کره، مجارستان، برزیل، آرپانتین، ژاپن، ایتالیا، بلژیک، اسپانیا و استرالیا نشان از اهمیت و سطح بالای این نمایشگاه دارد.

قرار است در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، فراورده‌های لبنی و صنایع وابسته، شرکت‌های تولیدکننده، آخرین محصولات خود را از قبیل واکسن، دارو، تجهیزات و لوازم مرغداری، ماشین‌آلات مرتبط، تولیدات لبنی و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی برای بازدیدکنندگان به نمایش بگذارند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.