پرداخت وام ۲ میلیارد تومانی اشتغالزایی با سود ۸ درصد

|
0 دیدگاه

رئیس بنیاد مستضعفان از تمدید برنامه واگذاری رایگان زمین‌های مسکونی، کشاورزی و تجاری به محرومان خبر داد و گفت:‌ در راستای ایجاد اشتغال بنیاد وام ۲ میلیارد تومانی با سود ۸ درصدی به متقاضیان پرداخت می‌کند.

محمد سعیدی‌کیا در آیین اعطای ۱۰۰۰ سند زمین‌ مسکونی، کشاورزی و تجاری به مردم محروم استان مازندران ابراز امیدواری کرد تا تا پایان سال ۳۰۰۰ سند دیگر در این استان تقدیم مردم شود.

وی با بیان این‌که آئین‌نامه واگذاری رایگان املاک بنیاد به محرومان بر اساس تصمیم هیئت امنای بنیاد مستضعفان تا دو سال دیگر تمدید شد، تصریح کرد:‌ بر اساس توافق بنیاد علوی، بانک سینا و استانداری‌ها به افرادی که طرح‌های اشتغالزایی ارائه دهند تسهیلات حداکثر تا ۲ میلیارد تومان پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد:‌۵ درصد از سود این وام را بنیاد علوی و ۵ درصد دیگر را استانداری‌ها به صورت یارانه تامین می‌کنند و متقاضی تنها ۸ درصد سود برای این تسهیلات پرداخت می‌کنند.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان این‌که برای استان مازندران امسال ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پیش‌بینی شده که قابل افزایش است، تاکید کرد:‌مازندران مرکز تبادل برنج و ماهی است، بر این اساس با همکاری استانداری واحدهای ۲۰ تنی تولید گوشت (که ۵۰۰ کیلیوم نیز خاوریا تولید می‌کنند) تسهیلات ۱٫۵ میلیارد تومانی پرداخت کنیم.

سعیدی کیا همچنین از راه‌اندازی مراکزی توسط بنیاد برای جمع‌آوری و خرید خاوریا خبر داد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.