پرداخت ۸۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و کشاورزی هرمزگان

|
0 دیدگاه

استاندار هرمزگان از پرداخت ۸۳۰ میلیارد ریال تسهیلات رفع موانع تولید به واحدهای صنعتی و کشاورزی استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: با همکاری خوب بانک های استان روز به روز شاهد رشد بیشتر در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در هرمزگان هستیم.

جاسم جادری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هرمزگان با اشاره به بررسی مشکلات واحد تولید روی بندرعباس ، افزود: در سال ۲۰۱۵ میلادی، ایران از میان ۱۰ کشور صادر کننده روی در منطقه خاورمیانه با ۱۲۳ میلیون دلار صادرات رتبه نخست منطقه را داشته که نشان می دهد در این صنعت ظرفیت خوبی داریم.
وی بیان داشت: باید به توسعه این صنعت در استان کمک شود تا شرکت روی فعالیت خود را ادامه دهد، که در این نشست ها در جهت رفع مشکل آب و برق و توسعه این شرکت تصمیمات خوبی اتخاذ شده است.
جادری خاطرنشان کرد: همچنین برای تامین نقدینگی و رفع مشکلات کارخانه تولید قند میناب نیز با تصمیمات گرفته شده، بانک ملی پرداخت تسهیلات خواهد داشت.
استاندار هرمزگان تصریح کرد: اگر واحدهای تولیدی نیازمند تسهیلات تکمیلی باشند امکان دریافت تسهیلات ارزی برای آنها از صندوق توسعه ملی نیز وجود دارد.
در این نشست تفاهم نامه همکاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و سازمان مدیریت صنعتی استان هرمزگان در جهت عارضه یابی مباحث تولیدی نیز امضا شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.