پیشرفت منابع انسانی درگرو ارتباطات داخلی سازمان‎ها

|
0 دیدگاه

«گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی» چهارشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران به کار خود پایان داد. این گردهمایی با حضور بیش از ۳۰۰ نفر در حالی روز دوم خود را سپری کرد که مدیران برجسته منابع انسانی تجربیات خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشتند.

گيدو هلمرهورست، سرپرست فناورى نوآورى و يادگيرى، هواپيمايى اير فرانس-كى‌‌‌ال‌ام از سخنرانان روز پایانی گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی با اشاره به طراحى تجربه استخدام در راستاى يادگيرى گفت: برای موفقیت در اهداف سازمانی ابتدا باید تمام پروسه‌ها و فعالیت‌های یک شرکت ملموس شود تا با ایجاد برنامه یک ساله تحقق اهداف سازمانی را پیگیری کرد.

وی ادامه داد: شاید ابتدا فکر کنید که تنها اهداف نشانه‌گذاری شده سازمان، اولویت دارد؛ اما حقیقت آن است که نباید تنها در یک نقطه هدف‌گذاری کرد و باید با تجزیه و تحلیل نیازهای مشتریان و پاسخگویی به آنها، اهداف سازمانی را مستمر دنبال کرد تا بهترین دید برای مشتری از شرکت ایجاد شود.

آرش وفاداري مدیرعامل شرکت ماناپیام سخنران دیگر این گردهمایی بود که با موضوع «چگونه ارتباط استراتژیک به ارتباطات کارمندان کمک می‌کند» در این رویداد به سخنرانی پرداخت. او با بيان اهميت ارتباطات درون سازماني گفت: ارتباطات داخلي و ميان كارمندان و اينكه آنها چه فكر مي‌كنند موضوع مهمي است كه بايد به آن توجه داشت.

وی با بيان اينكه بايد به مشكلات در حوزه فلسفه وجودي و ارزش هاي سازمان نگاهي داشت گفت: نكته مهمي كه ما بايد درباره منابع انساني در سازمان ها بدانيم اين است كه روايت ما از قصه سازمان در ارتباط با داخل سازمان و برون سازمان چگونه است.

دیگر سخنران این گردهمایی آنا زاكاروا، مدير استعداد جهانى، شرکت يونيليور بود. وی گفت: مهمترین لازمه پیشرفت در منابع انسانی، ایجاد هدف واحد سازمانی است که این خود به تنهایی به معنای پیمودن نیمی از راه موفقیت است. وی ادامه داد: تنها درصورتی می‌توانیم پیشرفت داشته باشیم که از طرف مشتریان ارتقا داده شویم؛ بنابراین هدف‌گذاری ما که تبدیل به رشد شرکت می‌شود مهم است و در این مسیر، شرکت‌های بازاریابی هستند که به ما کمک می‌کنند تا اهداف اصلی را بشناسیم.

خاوير مولينيه، نایب رئيس بخش منابع انسانى سى‌ام‌اى، سى‌جى‌ام، راماكريشنا موا، مدير منابع انسانى استراتژيك و قابليت‌هاى سازمان، گروه منابع انسانى بانك ان‌ بی دى از دیگر سخنرانان این گردهمایی در روز دوم بودند. گفتنی است، گردهمایی روندهای جهانی منابع انسانی در روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور مدیرانی از شرکت‌هایی چون یونیلیور،  شركت هتل‌هاى هايت، ایرفرانس-کی‌ال‌ام، سى‌ام‌اى، سى‌جى‌ام و… برگزار شد.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.