پیش‌بینی افزایش قیمت گوشت در هفته آینده

|
0 دیدگاه

با توجه به نزدیک شدن زمان برگشت زائرین از عتبات عالیات امکان افزایش مجدد دام زنده تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت تا ۳۸ هزار تومان وجود دارد.

عبدالرضا ملکی در خصوص قیمت گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت گوسفندی نسبت به یک الی دو هفته اخیر هزار تومان کاهش یافته است و شقه گوسفندی بدون دنبه کیلویی ۳۶ هزار تومان است.

وی در این باره  ادامه داد: قیمت هر کیلو دام زنده نسبت به دو هفته اخیر ۵۰۰ تومان کاهش داشته و به کیلویی۱۴ هزا رتومان رسیده است و امیدواریم با وجود نزدیک شدن به ایام بازگشت زائرین از عتبات عالیات مجددا شاهد افزایش قیمت دام زنده باشیم.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود قیمت دام زنده در روزهای آینده مجددا ۵۰۰ تومان گران شود ولی افزایش قیمت بیشتر در حد انتظار نیست و با وجود جلوگیری از خروج دام و قاچاق به سایر کشورها بازار دام در شرایط آرامی به سر می‌برد.

ملکی با اشاره به ادامه واردت گوشت تازه از کشورهای همسایه گفت: واردت گوشت تازه از کشورهای آسیای میانه همچنان ادامه دارد و این امر موجب شده تا حدود زیادی تعادل در بازار برقرار شود و قیمت هر کیلو  ۲۶ تا ۲۷ هزار تومان برای فروشنده و ۲۹ هزار تومان برای خریدار است.

وی با اشاره به قیمت هفته گذشته گوشت اظهار کرد: با وجود نزدیکی به ایام بازگشت زائرین احتمال افزایش قیمت دام زنده تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت قرمز تا ۳۸ هزار تومان وجود دارد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.