همه مردم می توانند در مزایده خودروهای لوکس شرکت کنند

|
2 دیدگاه

رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی می‌گوید اگر مجوزهای استاندارد خودروهای لوکس در همین روزها دریافت شود، سازمان مزایده فروش خودروهای لوکس را تا آخر مهر ماه در کشور برگزار خواهد کرد.

امین دلیری درباره آخرین وضعیت خودروهای لوکس موجود در سازمان اموال تملیکی اظهار کرد:  اکنون مراحل نهایی امور مربوط به خودروهای لوکس متروکه که در دست سازمان اموال تملیکی قرار دارد در حال انجام است. به این ترتیب که اکنون منتظر دریافت مجوزهای استاندارد برای پلاک کردن این خودروها هستیم تا تضمین‌های فنی این خودروها دریافت شود.

وی تعداد خودروهایی که برای آن‌ها مزایده برگزار می‌شود را ۱۰۷ خودرو عنوان و بیان کرد: پیش‌بینی ما این بود که بتوانیم تا آخر مهر ماه این مزایده را برگزار کنیم البته هنوز نیز فکر می‌کنیم اگر امور دریافت مجوزها با سرعت پیش رود می توانیم مزایده را تا آخر موعد مقرر برگزار کنیم.

وی توضیح داد: آگهی‌های این مزایده‌ها در روزنامه‌ها و سایت‌ها منتشر می‌شود و همه افراد می‌توانند برای شرکت در مزایده حاضر شوند.

رئیس سازمان فروش و جمع‌آوری اموال تملیکی همچنین بیان کرد: طبق رای هیأت عمومی دیوان عدالت اداری خودروهایی که پیش از شهریور ماه سال ۱۳۹۳ که دولت ورود خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی به کشور را ممنوع کرد وارد شده باشند، می‌توان به کشور وارد کرد، بنابراین خودروهایی که در دست سازمان اموال تملیکی هستند، صادر نشده و به داخل کشور  وارد می‌شود. البته این خودروها مستقیما به صاحبانشان تحویل داده نشده و برای آنها مزایده برگزار می‌شود تا به فروش رسیده و عواید آن توسط سازمان به صاحبانش برگردانده شود.

او درباره خودروهای قاچاق با موتور ۲۵۰۰ سی سی نیز اظهار کرد: در این زمینه دستورالعملی تهیه کرده‌ایم و به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرستاده‌ایم. اگر مصوب شود بر اساس آن مصوبه، ساز و کار صادرات آن‌ها را فراهم می‌کنیم. اکنون همه استان‌ها در حال جمع‌آوری اطلاعات مربوط به این خودروها هستند که آن‌ها را برای ما فرستاده و درباره آن تصمیم بگیریم.

2 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: ناشناس

نگویید همه مردم،بگویید ثروتمندان دولتی و ثروتمندان بادآورده یک شبه.انبوه مردم با سیلی صورتشان سرخ است و عده ای هم تانیمه بدنشان در سطل های زباله برای شکم گرسنه شان دنبال خوراک هستند.این حرف به لطیفه بیشترشبیه بود تاپیشنهاد‌

توسط: گربه نره

شعار آقای روحانی این بود که تحریم ها را لغو میکنه ولی ایشون با مصوبات غیر عقلانی در هیات دولت خودشون تحریم ها رو بیشتر کردند و مردم ایران را از سوار شدن ماشین خوب محروم کردند و بلاجبار باید آشغالهای کره ای و چینی که احتمالا” به عنوان باج دادن به اونها وارد کشور میشه رو بخرن . ضمنا” این موضوع ممنوعیت فقط برای مردم عادی و مظلوم ایران اجرا میشه و وابستگان و رانت خوران و نور چشمی ها به راحتی هر نوع ماشینی رو بخوان میارن و با سود شرسام آور میفروشن . ظاهرا” دولت میخواسته کاری کنه که واردات خودرو انحصاری تو دست اون یه عده خاص باشه تا با سود کلان راحت به عباداتشون بپردازن و دغدغه ای در کار نباشه !!!!

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.