کاهش قیمت دلار و افزایش برخی مسکوکات طلا در بازار آزاد تهران

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۱۰ ریال کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته، ۳۶ هزار و ۱۲۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۷۰ ریال کاهش قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه ششم آبان) به ۳۹ هزار و ۵۰۵ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۸۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۳۶۰ ریال فروخته شد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران برای امروز قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۲۰۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۸۶۰ ریال اعلام کرده است.

**سکه
همچنین بر پایه اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت ۱۱ میلیون ریال و هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۰۰ هزار ریال داد و ستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه بدون تغییر قیمت و سکه یک گرمی با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته، به ترتیب دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال و یک میلیون و ۸۷۰ هزار ریال فروخته شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۴۲۰ ریال داد و ستد و هر اونس طلا نیز با ۱۲ دلار و ۲۰ سنت کاهش قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته، یک هزار و ۲۷۵ دلار و ۷۰ سنت قیمتگذاری شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.