کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت برخی مسکوکات طلا

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (دوشنبه) بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۵۴ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۸۷۸ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۰ هزار ریال افزایش، ۱۰ میلیون و ۸۴۸ هزار ریال دادوستد کردند.

بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۲۲ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته (یکشنبه ۲۵ مهرماه) به ۳۹ هزار و ۶۲۸ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۳۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۵۱۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش به ۱۰ میلیون و ۸۴۰ هزار ریال و هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۵۱۰ هزار ریال داد وستد شد.
برپایه معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، دو میلیون و ۹۱۰ هزار ریال، هر سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، یک میلیون و ۸۱۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۹۶ هزار و ۶۶۰ ریال ارزش داشت.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با یک دلار و ۶۰ سنت افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۲۵۳ دلار و ۶۰ سنت قیمت گذاری شد.
اتحادیه یاد شده برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۹۱۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۱۰ ریال اعلام کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.