کاهش نرخ دلار و برخی مسکوکات طلا در بازار آزاد تهران رقم خورد

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۳۰۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز پنجشنبه گذشته، ۳۵ هزار و ۵۵۹ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۳۶ هزار ریال کاهش، ۱۰ میلیون و ۸۳۴ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۶۲ ریال کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه ۱۵ مهر) به ۴۰ هزار و ۱۰۸ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۴۳۰ ریال کاهش قیمت، ۴۵ هزار و ۷۵۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح قدیم امروز با ۷۹ هزار ریال کاهش به ۱۰ میلیون و ۸۱۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه بدون تغییر قیمت، پنج میلیون و ۴۶۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۸۷۰ هزار ریال دادوستد شد.
برپایه معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته، یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۹۹ هزار و ۴۳۰ ریال بفروش رسید.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۶ دلار و ۴۰ سنت کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته، یکهزار و ۲۵۸ دلار و ۶۰ سنت قیمت گذاری شد.
اتحادیه یاد شده برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۸۷۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۴۰۰ ریال اعلام کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.