گیگابایت GTX 1050 Ti و GTX 1050 سری G1 Gaming را عرضه می کند

|
0 دیدگاه

گیگابایت از کارت های گرافیک GTX 1050 Ti و GTX 1050 تحت لوای سری حوشنام G1 Gaming پرده برداری کرد. این سری از کارت های گرافیک دارای پردازنده گرافیکی GP107 می باشند که بر اساس معماری پیشرفته پاسکال تولید شده است. گیگابایت از GPU های دستچین شده در سری کارت های گرافیک G1 Gaming بهره می برد که این به معنای فرکانس کاری بالاتر GPU و قابلیت اورکلاک بالا بدون ایجاد ناپایداری در سیستم است. فرکانس هسته با انتخاب حالت OC Mode تا میزان ۱۵۵۶ مگاهرتز و با انتخاب حالت Gaming تا میزان ۱۵۳۱ مگاهرتز می رسد.

کارت های GTX 1050 Ti و GTX 1050 سری G1 Gaming دارای ۴ گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط ۱۲۸bit می باشند. این کارت های گرافیک از مدار تغذیه ۴+۱ فاز بهره می برند که باعث فعالیت ماسفت در پایین ترین دما می شود تا خروجی ولتاژ پایدار تری ارائه و قابلیت اورکلاک تا سطوح بالا فراهم شود.

سیستم خنک کننده WINDFORCE 2X از دو فن ۹۰ میلی متری با تکنولوژی چرخش متناوب بهره می برد. فن ها با طراحی تیغه ای ساخته شده اند تا بیشترین حجم هوا با کمترین میزان نویز جریان یابد. در سیستم خنک کننده WINDFORCE 2X دو هیت پایپ مس ترکیبی نیز وظیفه انتقال دما را بر عهده دارند.

با استفاده از نرم افزار Xtreme Engine می توان ظاهر کارت را بر اساس سلیقه تغییر داد. پوشش فلزی مشکی پشت کارت ظاهر یکدستی فراهم کرده است و از اجزای کارت در مقابل رطوبت و گرد و غبار محافظت می کند. ۳ عدد پورت HDMI بعلاوه پورت های DVI-D و DisplayPort در قسمت خروجی کارت تعبیه شده اند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.