یک میلیارد ۶۵۰ میلیون ریال تسهیلات به واحدهای فن اورهرمزگان پرداخت می شود

|
0 دیدگاه

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان گفت :براساس موافقت شورای مرکز رشد واحدهای فن آور ، یک میلیارد ۶۵۰ میلیون ریال تسهیلات به واحدهای فناور پارک علم و فن اوری این استان پرداخت می شود.

پویان ادیبی یکشنبه افزود : نرخ سود این تسهیلات به گونه ای خواهد بود که واحدهای فن اور توان بهره گیری از آن را داشته باشند.
وی ادامه داد: نشست شورای شورای مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان مصوبه های دیگری نیز داشت که می توان به تصویب پذیرش ۹ هسته فن اور جدید اشاره کرد.
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان اضافه کرد: در نشست های داوری این مرکز ۹ هسته فن اور با ۹ ایده محوری پذیرش شده اند که شورای مرکز رشد نیز با ارائه تسهیلات و خدمات رسانی به آنها در دوره رشد مقدماتی موافقت کرد.
ادیبی خاطرنشان کرد : همچنین پذیرش یک واحد فن اور در دوره رشد نیز به تصویب رسید ، پیش از این دو هسته فناور در نشست های تبدیل وضعیت وارد مرحله رشد شده بودند که شورا آن را تصویب کرد.
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان اشاره کرد : موافقت با خروج ۶ واحد و هسته فن اور از مرکز رشد و تصویب آئین نامه پرداخت و بازپرداخت از دیگر مصوبات این شورا بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.