۱۲ میلیارد تومان ارزش کلی پل روگذر امام رضا

|
0 دیدگاه

مدیر پروژه قطارهای حومه ای گفت: پل روگذر امام رضا (ع) داری شش لاین عبور رفت و برگشت است که این مسیر می تواند موجب تسهیل عبور و مرور شهری شود.

موسوی در مراسم بهره برداری از پل روگذر امام رضا(ع) گفت: پروژه پل روگذر امام رضا در مسیر تهران- ورامین- پیشوا در سال ۹۴ شروع شده و با پیشرفت ۳۶ درصدی همراه بوده و درحال  حاضر این پروژه پیشرفت ۷۵ درصدی داشته است.

وی در ادامه افزرد: ارزش کلی پروژه قطارهای حومه ای تهران – ورامین – پیشوا بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان است که این قطارها به قطارهای حومه ای داخل تهران در مسیر سه و چهار در ایستگاه شهر ری جدید و جوانمرد قصاب متصل خواهد شد.

موسوی تصریح کرد: طول پل روگذر امام رضا ۴۰۰  متر است و ده دهانه خروجی دارد که برای اتمام این پروژه قرار بود تجهیزات را از خارج از کشورتامین کنیم که خوشبختانه شرکت نئوهرن در داخل توانست تجهیزات مربوط به این پروژه را تامین  کند.

وی در انتها خاطر نشان کرد: ارزش کلی پل روگذر امام رضا(ع) هفت میلیارد تومان و با هزینه جانبی جمعاَ ۱۲ میلیارد تومان است که با هدف حذف تقاطع همسطح در راستای کاهش ترافیک، تسهیل در عبور و مرور شهری وارتقای ایمنی به بهره برداری رسیده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.