۲۰ میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های توسعه روستایی میانه پرداخت شد

|
0 دیدگاه

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه میانه از پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح های توسعه روستایی این شهرستان خبرداد.

مهدی مشایخی روز سه شنبه در هشتمین جلسه توسعه روستایی شهرستان میانه گفت: تا زمان حاضر ۲ طرح از سوی کمیته استانی به بانک عامل معرفی شده و تعداد ۴ طرح دیگر از جمله احداث دامداری یکهزار راسی، کارخانه جعبه سازی و گاوداری ۲۰۰ راسی در دست بررسی است.
وی با اشاره به اینکه مشکل پرداخت تسهیلات برای ۳۹ طرح ثبت شده در سامانه بهین یاب رفع شده است، گفت: برای تعداد زیادی از سرمایه گذاری های کوچک نیز تشکیل پرونده شده است .
مشایخی با بیان اینکه برای ۱۰ روستای پایلوت /آزمونه/ شهرستان که شامل اسلام آباد، سبز، کندوان، لله لو، قره بلاغ، ورنکش، نشق، بلوکان، گویدرق و شیخدرآباد است از محل اداره کل امور روستایی استانداری ۴ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره در نظر گرفته شده است، افزود: دهیاران باید با هماهنگی بخشداران نسبت به اجرای طرح های پیشنهادی اقدام کنند.
وی همچنین از پرداخت تسهیلات برای گلخانه های خانگی روستایی از سوی صندوق کارآفرینی امید خبرداد و افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.