ابوبکر بغدادی به سیم آخر زده!

|
2 دیدگاه

منابع داخل موصل فاش کردند که همزمان با تداوم پیشروی های نیروهای مشترک عراقی در نبرد بازپس گیری این شهر از دست گروه تروریستی داعش، سرکرده این گروه را رعب و وحشت فرا گرفته است.

روزنامه «دیلی میل» انگلیس در این باره نوشت: ابوبکر بغدادی یکی از تونل های موصل را مقر خود قرار داده و حتی به نزدیکترین افراد پیرامون خود هم از ترس اینکه مبادا خیانت یا شورش کنند، مشکوک است.

دیلی میل همچنین نوشت: سرکرده داعش به تمامی اطرافیان خود حتی نزدیکان خود هم مشکوک است و همین موضوع باعث شده است تا دستور قتل بیش از ۵۰ افراطی اطراف خود را به اتهام جاسوسی صادر کند.

دستورات قتل به روش های وحشیانه ای که عناصر این گروه به آن عادت دارند، اجرا شد و در برجسته ترین مورد قربانیان پس از اثبات ارتباطشان با نیروهای ائتلاف بین المللی تحت رهبری آمریکا، زنده غرق شدند.

این روزنامه انگلیسی به اطلاعاتی که یکی از این افراد در موصل برای سازمان اطلاعات عراق ارسال کرده است، دست یافته است که تاکید می کند: شک و گمان بر بغدادی غلبه یافته و تمام وجود وی را فراگرفت است.

در یکی از پیام هایی که منابع عراقی اوایل نوامبر از موصل برای سازمان اطلاعات عراق ارسال کرده اند، آمده است: ابوبکر بغدادی اعصابش به هم ریخته و از ترددهای خود کاسته است.

پیام های دیگر از داخل موصل اشاره کرده اند به اینکه قتل مخبرین و کسانی که تلاش می کنند فرار کنند، به طور منظم در اطراف ابوبکر بغدادی اتفاق می افتد و وی به نزدیک ترین افراد به خود هم مشکوک است.

6 پسندیده شده
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: قوچعلی

تا همین الانِش هم این موش فاضلاب زیرزمینی نجِس زیادی نفس کشیده بعدش هم این بزدل بی مقدار وهابی اونقدرها پُخی هم نیست که بخواد به سیم آخر بزنه، تکفیری کثیف

توسط: عباس

داعش و ابوبکر بغدادی که اصالتا اهل واشنگتن است و اموزش دیده در تل اویو سیم اخرش سرپیچی و نافرمانی از اوباما بوده که گفته اگر ترامپ بیاد سرکار حقوقم را نمی ده من هم به او خیانت می کنم . بنابرانی نتیجه میگیریم این سرسپرده امپریالیسن و صهیونیسم نفس های اخرش را می کشد .

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.