ارائه ۲۸ هزار اظهارنامه مالیاتی در چهارمحال وبختیاری

|
0 دیدگاه

مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال وبختیاری گفت: مودیان مالیاتی حقوقی و حقیقی مشاغل ۲۸ هزار و ۴۹۵ اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی عملکرد سال ۹۴ خود را تا پایان تیرماه تکمیل و تسلیم کردند.

کوروش بیگدلی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: ۲ هزار و ۶۲۹ اظهار نامه مالیاتی از سوی اشخاص حقوقی، ۱۹ هزار و ۱۱۴ اظهارنامه از سوی اشخاص حقیقی و ۷۸۶ اظهار نامه مالیات بر اجاره املاک دریافت شد.
به گفته وی، از این تعداد ۷۹ فقره از طریق پست و دستی و مابقی بصورت الکترونیکی ارائه شده است.
بیگدلی همچنین از تحقق کامل درآمدهای مالیاتی این استان طی هفت ماه سال جاری خبر داد و در ادامه افزود: مطابق برنامه ریزی های انجام شده از سوی سازمان مالیاتی کشور، طرح جامع مالیاتی در تمامی استان ها تا پایان بهمن ماه امسال باید عملیاتی شود که هم اینک مراحل سخت افزاری این طرح در اجرا و در حال پیگیری و اجرای برنامه های نرم افزاری هستیم.
وی مزایای طرح جامع مالیاتی در کشور را افزایش و تجمیع درآمدهای مالیاتی، افزایش رضایت صاحبان منافع، گسترش فرهنگ مالیاتی، جلوگیری از فرار و برقراری عدالت مالیاتی، کاهش هزینه های وصول مالیاتی، شناسایی مودیان مالیاتی جدید، تسهیل امور سرمایه گذاری داخلی و خارجی عنوان کرد.
مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: براساس بخشنامه سازمان امور مالیاتی، مودیان مالیاتی حقیقی و حقوقی این استان که اصل مالیات خود را تا پایان امسال پرداخت کنند، مشمول بخشودگی جرایم قابل بخشش مالیاتی می شوند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.